Strona główna1 » Rejestracja

Rejestracja

Wypełnij dokładnie poniższy formularz rejestracyjny

Dane użytkownika

Imię:

Nazwisko:

osoba fizyczna firma

Ulica i numer domu / lokalu:

Kod pocztowy:

Miejscowość:

Kraj:

Numer telefonu:

Dane do logowania

Adres email:

Hasło:

Powtórz hasło:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji marketingowych od SankiPiccolino.pl (zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO). Wiem, że dysponuję prawem wglądu do swoich danych, poprawiania ich lub całkowitego usunięcia (bycia zapomnianym). Udostępniam je dobrowolnie. Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności SankiPiccolino.pl
Zapoznałem się i akceptuję Regulamin SankiPiccolino.pl oraz oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie Konsumenta do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w okresie 14 dni od wydania rzeczy oraz, że poniosę koszt dostarczenia zwracanych rzeczy.


Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez SankiPiccolino.pl moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu i zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia (zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO)
 
Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji zamówienia. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez SankiPiccolino.pl określone są na stronie Polityki prywatności.


 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl