Strona główna » PŁATNOŚĆ

PŁATNOŚĆ

 
Akceptujemy następujące formy płatności za zamówienie
 
  • Przy odbiorze (za pobraniem): zapłać gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.
    W wybranych przypadkach sklep zastrzega sobie prawo do podziału zamówienia na części i dostarczenia go do Ciebie w odstępie czasowym. Jeżeli przesyłek będzie więcej niż jedna - za kolejną przesyłkę oczywiście nic nie płacisz.Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności wybranych produktów w naszym magazynie
 
  • Przelewem: płać przelewem z Twojego banku przez internet, w placówce banku lub na poczcie.
    Po złożeniu zamówienia otrzymasz za pośrednictwem poczty elektronicznej dokument zamówienia. Następnie otrzymasz za pośrednictwem poczty e-mail informację potwierdzającą przyjęcie zamówienia przez sklep do realizacji, w której otrzymasz numer rachunku bankowego, na który należy dokonać wpłaty.
    Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu, zamówienie jest przekazywane do realizacji Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności wybranych produktów w naszym magazynie. Informujemy, że nie dokonujemy realizacji zamówienia na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu a jedynie po odnotowaniu wpłaty na rachunku bankowym naszej firmy.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu